Open Academy (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Go
vi: Đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Welcome
vi: Chào mừng

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: The specified passwords do not match.
vi: Mật khẩu không trùng khớp.

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Connect
vi: Kết nối

en: Congratulations!
vi: Chúc mừng!

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
vi: Xem lại thông tin ở trên trước khi ghé thăm <a href="@url">website mới của bạn</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
vi: <a href="@url">Ghé thăm website của bạn</a>.

en: @current of @total
vi: @current trên @total
