Open Academy (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Go
pl: Idź

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Welcome
pl: Witamy

en: Address
pl: Adres

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: The specified passwords do not match.
pl: Podane hasła nie są jednakowe.

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Connect
pl: Połącz

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pl: Przeczytaj powyższy komunikat zanim przejdziesz do <a href="@url">Twojej witryny</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pl: <a href="@url">Przejdź do Twojej witryny</a>.

en: Configure theme
pl: Konfiguruj szablon

[ctx: date_nav]
en: Prev
pl: Poprzedni

[ctx: date_nav]
en: Next
pl: Następny

en: @current of @total
pl: @current z @total

en: Theme Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania skórki

en: Contact Information in Footer
pl: Informacje kontaktowe w stopce

en: Change my username and password.
pl: Zmiana nazwy użytkownika i hasła.

en: PHP Max Execution Time
pl: Maksymalny czas wykonywania PHP
