Open Academy Core (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Contact
et: Kontakt

en: Log in
et: Sisene

en: Log out
et: Logi välja

en: About
et: Programmist

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü
