Open Academy Core (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Modules
ar: الوحدات

en: Contact
ar: اتصل

en: Available updates
ar: التحديثات المتوفرة

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Log out
ar: خروج

en: About
ar: حول
