Open Academy Core (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Modules
ast: Preseos

en: Contact
ast: Contautu

en: Available updates
ast: Hai versiones nueves

en: Log in
ast: Entrar

en: Log out
ast: Desconeutar
