Open Academy Core (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Modules
bs: Moduli

en: Contact
bs: Kontakt

en: Available updates
bs: Dostupne nadogradnje

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se
