Open Academy Core (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Available updates
cy: Diweddariadau sydd ar gael

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Log out
cy: Allgofnodi
