Open Academy Core (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Modules
de: Module

en: Contact
de: Kontakt

en: Available updates
de: Verfügbare Aktualisierungen

en: Log in
de: Anmelden

en: Distribution
de: Verteilung

en: Log out
de: Abmelden

en: About
de: Über

en: Footer Menu
de: Fußzeilenmenü
