Open Academy Core (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Modules
eo: Moduloj

en: Contact
eo: Kontakto

en: Available updates
eo: Disponeblaj ĝisdatigoj

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Log out
eo: Elsaluti
