Open Academy Core (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Modules
es: Módulos

en: Contact
es: Contacto

en: Available updates
es: Actualizaciones disponibles

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Distribution
es: Distribución

en: Log out
es: Cerrar sesión

en: About
es: Acerca de
