Open Academy Core (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: Available updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس

en: Log in
fa: ورود

en: Log out
fa: خروج

en: About
fa: درباره
