Open Academy Core (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Modules
gl: Módulos

en: Contact
gl: Contacto

en: Available updates
gl: Actualizacións dispoñibles

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: About
gl: Información
