Open Academy Core (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Modules
hr: Moduli

en: Contact
hr: Kontakt

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: Log in
hr: Prijava

en: Log out
hr: Odjava

en: About
hr: Opis
