Open Academy Core (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Modules
hu: Modulok

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Available updates
hu: Elérhető frissítések

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Distribution
hu: Disztribúció

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: About
hu: Leírás

en: Header Menu
hu: Fejléc menü
