Open Academy Core (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Available updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន

en: Log in
km: ចូល

en: Log out
km: ចេញ

en: About
km: អំពី
