Open Academy Core (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Available updates
ku: نوێکردنەوە ئامادەکان

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: About
ku: دەربارە
