Open Academy Core (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Log in
nl: Inloggen

en: Distribution
nl: Distributie

en: Log out
nl: Uitloggen

en: About
nl: Over

en: Footer Menu
nl: Voetmenu
