Open Academy Core (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Modules
oc: Moduls

en: Contact
oc: Contacte

en: Available updates
oc: Mesas a jorn disponiblas

en: Log in
oc: Se connectar

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: About
oc: A prepaus
