Open Academy Core (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Modules
pl: Moduły

en: Contact
pl: Kontakt

en: Available updates
pl: Nowe wersje

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: About
pl: O stronie
