Open Academy Core (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Modules
ru: Модули

en: Contact
ru: Контакт

en: Available updates
ru: Доступные обновления

en: Log in
ru: Войти

en: Log out
ru: Выход

en: About
ru: Информация
