Open Academy Core (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Modules
sk: Moduly

en: Contact
sk: Kontakt

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: About
sk: Informácie o
