Open Academy Core (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Modules
sv: Moduler

en: Contact
sv: Kontakt

en: Available updates
sv: Tillgängliga uppdateringar

en: Log in
sv: Logga in

en: Log out
sv: Logga ut

en: About
sv: Om
