Open Academy Core (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Available updates
ta: கிடைக்கும் நிகழ்நிலைகள்

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Log out
ta: வெளியேறு

en: About
ta: பற்றி
