Open Academy Core (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Available updates
te: అందుబాటులో ఉన్న తాజాకరణలు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: About
te: గురించి
