Open Academy Core (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Modules
th: โมดูล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Available updates
th: แจ้งเตือนการอัพเดต

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Distribution
th: การแจกแจง (Distribution)

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
