Open Academy Core (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Available updates
ug: پروگرامما يېڭىلاش

en: Log in
ug: كىرىش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: About
ug: ھەققىدە
