Open Academy Core (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Modules
uk: Модулі

en: Contact
uk: Контакт

en: Available updates
uk: Доступні оновлення

en: Log in
uk: Вхід

en: Distribution
uk: Комплект

en: Log out
uk: Вихід

en: About
uk: Про модуль

en: Header Menu
uk: Меню верхнього колонтитулу
