Open Academy Core (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Modules
az: Modullar

en: Contact
az: Kontakt

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: Log in
az: Loqin

en: Log out
az: Çıxış

en: About
az: Haqqında
