Open Academy Core (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Modules
be: Модулі

en: Contact
be: Кантакт

en: Available updates
be: Даступныя абнаўленні

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Log out
be: Выйсці

en: About
be: Аб
