Open Academy Core (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Modules
bg: Модули

en: Contact
bg: Контакт

en: Available updates
bg: Налични обновления

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез
