Open Academy Core (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Modules
ca: Mòduls

en: Contact
ca: Contacte

en: Available updates
ca: Actualitzacions disponibles

en: Log in
ca: Entra

en: Distribution
ca: Distribució

en: Log out
ca: Surt

en: About
ca: Detalls
