Open Academy Core (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Modules
cs: Moduly

en: Contact
cs: Kontakt

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Log out
cs: Odhlásit

en: About
cs: Popis
