Open Academy Core (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Modules
da: Moduler

en: Contact
da: Kontakt

en: Available updates
da: Opdateringer

en: Log in
da: Log ind

en: Log out
da: Log ud

en: About
da: Om
