Open Academy Core (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Modules
el: Μονάδες

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Available updates
el: Διαθέσιμες ενημερώσεις

en: Log in
el: Είσοδος

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: About
el: Περί
