Open Academy Core (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Modules
fi: Moduulit

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Available updates
fi: Saatavilla olevat päivitykset

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: About
fi: Tietoja
