Open Academy Core (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Contact
hi: संपर्क

en: Available updates
hi: उपलब्ध अद्यतन

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Log out
hi: लॉगआउट

en: About
hi: के बारे में
