Open Academy Core (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Modules
id: Modul

en: Contact
id: Kontak

en: Available updates
id: Pembaruan yang tersedia

en: Log in
id: Login

en: Log out
id: Logout

en: About
id: Tentang
