Open Academy Core (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Modules
is: Einingar

en: Contact
is: Tengiliður

en: Available updates
is: Uppfærslur í boði

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Log out
is: Útskrá

en: About
is: Um
