Open Academy Core (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Modules
it: Moduli

en: Contact
it: Contatto

en: Available updates
it: Aggiornamenti disponibili

en: Log in
it: Accedi

en: Log out
it: Esci

en: About
it: Informazioni
