Open Academy Core (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Modules
ja: モジュール

en: Contact
ja: コンタクト

en: Available updates
ja: 利用可能なアップデート

en: Log in
ja: ログイン

en: Distribution
ja: ディストリビューション

en: Log out
ja: ログアウト

en: About
ja: アバウト
