Open Academy Core (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Modules
jv: Modul

en: Contact
jv: Kontak

en: Available updates
jv: Update sing cumawis

en: Log out
jv: Metu log

en: About
jv: Ngenani
