Open Academy Core (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Modules
ka: მოდულები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Available updates
ka: შესაძლებელი განახლებები

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Log out
ka: გამოსვლა
