Open Academy Core (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Modules
kk: Модульдер

en: Contact
kk: Контакттау

en: Available updates
kk: Қол жетімді жанартулар

en: Log in
kk: Кіру

en: Log out
kk: Шығу
