Open Academy Core (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Modules
lt: Moduliai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: About
lt: Apie
