Open Academy Core (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Available updates
mn: Боломжит шинэчлэлтүүд

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах
