Open Academy Core (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Modules
my: Module များ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
