Open Academy Core (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Modules
no: Moduler

en: Contact
no: Kontakt

en: Available updates
no: Tilgjengelige oppdateringer

en: Log in
no: Logg på

en: Distribution
no: Distribusjon

en: Log out
no: Logg ut

en: About
no: Om
