Open Academy Core (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Modules
nn: Modular

en: Contact
nn: Kontakt

en: Available updates
nn: Tilgjengelege oppdateringar

en: Log in
nn: Logg inn

en: Log out
nn: Logg ut
