Open Academy Core (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Modules
sl: Moduli

en: Contact
sl: Kontakt

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: Log in
sl: Prijava

en: Log out
sl: Odjavi se

en: About
sl: O modulu
