Open Academy Core (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Modules
sq: Modulët

en: Contact
sq: Kontakti

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Log out
sq: Dalja

en: About
sq: Informacione
